خریدار نقره

بسیاری از افراد با خرید نقره و محصولات نقره مانند ظروف نقره، به سرمایه گذاری بلند مدت فکر می کنند و در زمان فروش آن ها، به دنبال خریدار نقره هستند. اما فروش نقره و محصولاتی که با آن ارتباط دارند، شرایط خاصی داشته و شما به عنوان فروشنده نقره لازم است به خوبی این شرایط را بدانید و آن ها را رعایت نمایید.

پیش از هر چیزی خالی از لطف نیست که در مورد مشخصات و ویژگی های خریدار نقره اطلاعاتی داشته باشید تا بر همین اساس بتوانید با خریداری منصف و کاربلد تماس بگیرید و محصولات از جنس نقره خود را به فروش برسانید.

خریدار واقعی نقره

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تغییر سبک زندگی افراد، تغییر و تعویض لوازم و ظروف به یک امر عادی تبدیل شده است. برخی از افراد به دنبال فروش لوازم و ظروف نقره خود هستند تا بتوانند از این راه سود مناسبی را به دست آورند و برخی دیگر تصمیم دارند با خرید ظروف نقره و یا آیینه و شمعدان نقره، دکوراسیون خانه خود را تغییر داده و حال و هوای محیط اطراف خود را عوض کنند.

با این حال، اگر جزو کسانی هستید که تصمیم دارید با فروش ظروف نقره خود، سودی به دست آورید و یا این ظروف به دلیل بی استفاده بودن، برای مدتی طولانی در انباری خانه خاک می خورند و یا فضای زیادی را اشغال کرده اند، بهتر است با خریدار منصف و واقعی نقره تماس بگیرید تا با قیمت گذاری اصولی، شما متحمل ضرر و زیان مالی نشوید!

درج آگهی در سایت ها و شبکه های اجتماعی، برای فروش لوازم و کالا های دست دوم، می توانند یکی از راهکار های پیش روی شما محسوب شوند. اما لازم است بدانید که ممکن است به دلیل بی تجربگی شما در زمینه فروش ظروف نقره و یا سودجو بودن فردی که از طریق آگهی با شما تماس گرفته است، قیمت گذاری منصفانه ای انجام نگیرد و شما متضرر شوید.

بالاترین خریدار نقره

ضمن این که خریدارانی که از این روش ها با شما ارتباط برقرار می کنند، چندان قابل اعتماد نیستند و نمی توان آن ها را برای کارشناسی و قیمت گذاری ظروف به منزل دعوت کرد.

تنها روش قابل اطمینان و اعتماد تماس با سمساری می باشد. سمساری ها از گذشته تا به امروز به عنوان خریداران و فروشندگان لوازم و وسایل دست دوم و کار کرده شناخته می شدند. اما تماس با سمساری منصف که خریدای واقعی نقره باشد و در این زمینه تخصص داشته باشد، شاید کار دشواری به نظر برسد. به همین خاطر در ادامه مشخصات و ویژگی های خریدار منصف نقره را برای شما شرح داده ایم.

خریدار نقره به چه کسی گفته می شود؟

خریدار نقره به فرد و یا مجموعه ای گفته می شود که به درستی با قیمت روز و آنی نقره آشنا می باشد. همین طور پس از مشاهده محصولات و کارشناسی آن ها، کاملا منصفانه و بر اساس ارزش واقعی هر کدام، اجناس از جنس نقره شما را قیمت گذاری می کند.

به طور مثال قیمت یک سینی نقره در مقایسه با قیمت آیینه و شمعدان از جنس نقره تفاوت دارد. البته در ادامه از عواملی که بر روی قیمت گذاری اجناس تهیه شده از نقره تاثیر می گذارد، به صورت کامل صحبت کرده ایم.

خریدار نقره باید پس از توافقات نهایی با شما و قیمت گذاری بر اساس ارزش واقعی هر یک از ظروف و محصولات نقره، هزینه آن ر ا به صورت نقد و یا از طریق کارت به کارت، به شما پرداخت کند. توجه داشته باشید که اگر قیمت گذاری بر اساس ارزش واقعی اجناس صورت نگیرد، شما متضرر خواهید شد!

هم چنین خریدار ظروف نقره باید به درستی اطلاعاتی کامل در مورد وزن و قیمت سنگ های قیمتی به کار رفته در ساخت ظروف نقره داشته باشید. چرا که ممکن است از سنگ های قیمتی مانند فیروزه و عقیق در ساخت ظروف، سینی و یا حتی آیینه و شمعدان نقره استفاده شود که می توانند قیمت گذاری را هم برای فروش و هم برای خرید، تحت تاثیر قرار دهند.

خریدار نقره بر چه اساس قیمت گذاری می کند؟

به طور معمول عوامل مختلفی وجود دارند که در زمان قیمت گذاری، خریدار نقره آن ها را مد نظر قرار می دهد و قیمت مشخص را به شما اعلام می کند. همان طور که پیش تر گفته شد، خریدار منصف باید بتواند قیمت گذاری را بر اساس ارزش واقعی محصولات تعیین کند تا شما به عنوان فروشنده متحمل ضرر و زیان مالی نشوید.

یکی از مهم ترین عواملی که بر روی قیمت گذاری محصولات از جنس نقره تاثیر می گذارد، وزن آن ها می باشد. هر چه وزن ظروف نقره بیش تر باشد، به این معنا است که از فلز نقره بیش تری برای ساخت آن ها استفاده شده است، از این رو قیمت بیش تری برای آن ها تعیین می شود.

علاوه بر این، باید به قیمت روز نقره نیز توجه کنید. ممکن است زمانی که شما تصمیم به فروش ظروف نقره دست دوم خود می گیرید، قیمت نقره چندان بالا نباشد و یا برعکس، قیمت نقره در همان روز در اوج باشد و شما بتوانید سود خوبی از فروش اجناس نقره خود کسب کنید.

یکی دیگر از عواملی که می تواند تاثیر چشم گیری در قیمت اجناس و محصولات نقره داشته باشد، شیوه ساخت آن ها می باشد. به طور مثال قیمت ظروف نقره قلمزنی در مقایسه با قیمت ظروف نقره دکوری، تفاوت دارد. در واقع قیمت ظروف نقره قلمزنی از ظروف دکوری بیش تر خواهد بود و این به دلیل شیوه ساختی می باشد که این ظروف از آن برخوردار شده اند.

البته نباید فراموش کرد که سنگ های قیمتی می توانند بر روی تعیین قیمت تاثیر بگذارند. وزن سنگ ها و هم چنین تعداد آن ها و مقدار خلوص یا اصطلاحا پاکی آن ها همگی مواردی هستند که باید توسط خریدار نقره مورد بررسی قرار بگیرند تا قیمت گذاری بر اساس ارزش واقعی صورت پذیرد. به طور معمول در ساخت ظروف و اشیای نقره، از سنگ هایی مانند فیروزه و عقیق استفاده می شود که باعث زیبا تر شدن و آنتیک شدن آن ها می شود.

قدمت ساخت نیز از دیگر عوامل تعیین قیمت ظروف نقره به شمار می آید. به طور مثال سینی نقره کار کرده که تاریخ ساخت آن به حداقل چهل دهه قبل باز می گردد، با قیمت آیینه و شمعدان نقره که کم تر از یک سال از ساخت و تولید آن ها گذشته است متفاوت بوده و قیمت بیش تری برای سینی تعیین می شود.

عوامل دیگر ماندن عیار نقره، هنرمند سازنده ظروف نقره و... همگی مواردی هستند که خریدار نقره با توجه به آن ها قیمت گذاری اصولی و دقیقی را بر اساس ارزش واقعی هر ظرف و محصول انجام می دهد.

توجه داشته باشید که هر گونه خوردگی و یا زدگی، بر روی ظروف نقره می تواند از قیمت آن کم کند. کارشناس در زمان بررسی و بازرسی ظروف نقره دست دوم، به زدگی ها و خوردگی ها توجه بیش تری می کند. گاهی اوقات، برخی از زدگی ها باعث کم شدن وزن نقره می شوند و این می تواند عدم تطابق وزن نقره ظروف کار کرده با وزنی که در فاکتور درج شده است را نشان دهد! به همین خاطر قیمت کم تری برای آن ها تعیین می شود.

نکاتی در مورد فروش ظروف نقره کار کرده

اگر تصمیم دارید ظروف نقره خود را که مدت ها است در انباری خاک می خورند، به فروش برسانید، شما نیز به عنوان فروشنده وظایفی را بر عهده دارید و باید با توجه به برخی موارد، با خریدار نقره تماس بگیرید و اجناس نقره خود را به فروش برسانید.

حتما پیش از این که خریدار برای کارشناسی ظروف نقره به منزل شما مراجعه کند، وظیفه دارید تا به عنوان فروشنده از قیمت روز نقره اطلاع داشته باشید. نقره نیز همانند طلا نوساناتی را به صورت روزانه و یا ساعتی پشت سر می گذارد که این امر ایجاب می کند تا به طور دقیق از قیمت تقریبی نقره اطلاع داشته باشید.

توصیه می کنیم حتما وزن ظروف نقره را محاسبه کنید. به طور معمول ظروف و اجناسی که از فلز نقره ساخته می شوند، شناسنامه و یا فاکتور دارند که می توانید با توجه به آن، عیار نقره، وزن ظروف، تعداد سنگ های قیمتی و وزن هر کدام و... را محاسبه نمایید.

اگر شناسنامه یا کاغذ خرید آن ها را در دسترس نداشتید، برای بررسی عیار و وزن آن ها می توانید نوشته های درج شده که خیلی هم ریز و ناخوانا هستند را بررسی نمایید. اما به طور کلی لازم است که برای اثبات اصالت ظروف نقره خود، حتما شناسنامه یا کاغذ خرید آن را در اختیار داشته باشید تا خریدار نیز با اطمینان خاطر بیش تری خرید آن ها را انجام دهد.

البته وجود کاغذ خرید نیز می تواند در قیمت گذاری آن ها تاثیر بگذارد. چرا که خریدار منصف نقره، بر اساس اطلاعاتی که درج شده است، قیمت گذاری نهایی را انجام می دهد و احتمال متضرر شدن شما به حداقل می رسد.

همان طور که پیش تر گفته شد، وجود هر گونه زدگی و خوردگی می تواند قیمت ظروف نقره دست دو را تحت تاثیر قرار دهد. از این رو لازم است حتما پیش از مراجعه خریدار، به خوبی آن ها را بررسی نمایید و در صورت نیاز، آن ها را با یک دستمال پاک و تمیز کنید.

گاهی اوقات وجود لکه های چربی و یا باقی ماندن گرد و خاک بر روی ظروف، شبیه به زدگی نشان داده می شوند و ممکن است خریدار به اشتباه قیمت گذاری کند.

توصیه می کنیم پیش از این که خریدار قیمتی را تعیین کند، خودتان ظروف نقره را قیمت گذاری کنید. بر اساس مواردی که پیش تر گفته شد، می توانید یک قیمت تقریبی برای آن ها تعیین کنید تا پس از تعیین قیمت توسط خریدار نقره، با اختلاف نظر مواجه نشوید.

ظروف نقره دست دومی که به صورت سفارشی ساخته شده اند و شما بابت خرید آن ها هزینه زیادی را پرداخت کرده اید، تاثیر چندانی بر روی تعیین قیمت ندارند. توجه داشته باشید که در زمان فروش ظروف نقره کار کرده، خریدار صرفا مبلغ نقره را به شما پرداخت خواهد کرد و هیچ هزینه ای بابت مزد ساخت تعیین نخواهد شد! از این رو اگر تصمیم دارید خرید ظروف نقره را به منظور سرمایه گذاری انجام دهید، به دنبال ظروفی باشید که سفارشی ساخته نشده باشند و شما مجبور به پرداخت هزینه بیش تری برای مزد ساخت آن ها نشوید.

معرفی خریدار منصف نقره دست دوم

حال که به خوبی در مورد خریدار نقره اطلاعات به دست آوردید و با یک به یک مشخصات و ویژگی های او آشنا شدید، بهتر است بدانید که سمساری زرتشت، با داشتن تیمی ماهر از کارشناسان ظروف نقره دست دوم، بهترین خریدار نقره در تهران به شمار می آید.

سمساری زرتشت که توانسته است عنوان خریدار منصف نقره را از آن خود کند، کارشناسان خود را به منزل شما اعزام می کند تا قیمت گذاری ظروف نقره کارکرده، بر اساس ارزش واقعی آن ها و کاملا منصفانه انجام پذیرد. ضمن این که پس از توافقات نهایی، هزینه آن ها را به شما در لحظه پرداخت خواهد کرد.

کارشناسان ظروف نقره دست دو سمساری زرتشت با داشتن بیش از یک دهه تجربه در زمینه خرید و قیمت گذاری انواع اجناس از جنس نقره مانند آیینه و شمعدان نقره و یا ظروف نقره قدیمی، خدمات رسانی فراوانی به فروشندگان کرده اند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر و درخواست اعزام کارشناس به منظور قیمت گذاری و بررسی ظروف نقره دست دوم خود، با سمساری زرتشت تماس بگیرید تا در اولین فرصت کارشناس ماهری به منزل شما اعزام گردد.

 

 

سمساری زرتشت 

بالاترین خریدار و قیمت گذار کلیه لوازم منزل در تمامی نقاط تهران به صورت فوری و یکجا.


خریدار انواع ظروف آنتیک قدیمی,ظروف چینی,چینی آلات قدیمی و جدید

خریدار انواع سرویس کریستال ,سرویس چینی ,بارفتن و.....

خریدار انواع سرویس آرکوپال

خریدار انواع صفحه گرام ,نقره,خرده ریزه و غیره

خریدار انواع رادیو لامپی ،آپارات،دوربین قدیمی و سماور زغالی

خریدار انواع فرش ماشینی ,دستبافت, ابریشم و تابلو فرش

خریدار انواع روزنامه و مجلات قدیمی ,قلمدان قدیمی ،کتاب خطی قدیمی

خریدار انواع یخچال ,لباسشویی,گاز,ماکروفر,

خریدار انواع تلویزون LCDو LED

خریدار و قیمت گذار انواع مبلمان ,میز نهار خوری,بوفه ,سرویس خواب

به صورت یک جا و نقد در محل خریداریم.

درباره سمساری زرتشت خریدار نقره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت تماس کلیک کنید