سمساری سیار

خدمات سمساری سیار، یکی از خدمات نوین و مقرون به صرفه سمساری زرتشت می باشد که تصمیم داریم در این مطلب به صورت کامل در مورد آن صحبت کنیم. اما پیش از این که این خدمات را برای شما معرفی کنیم و نحوه استفاده از آن را شرح دهیم، بهتر است با نحوه فعالیت سمساری و این که شما چه لوازم و وسایل دست دومی را می توانید از سمساری خریداری کنید، آشنا شویم.

با استفاده از خدمات سمساری سیار، دیگر نیازی نیست که شما زمان و هزینه خود را صرف بردن لوازم و وسایل دست دوم به سمساری کنید و می توانید تنها با یک تماس، از کارشناس لوازم دست دوم یا همان سمسار بخواهید تا به محل مورد نظر شما بیاید.

استفاده از این خدمات دارای مزایای مختلفی است که در این مطلب یک به یک آن ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

با ما همراه باشید.

سمساری چیست و چه خدماتی را ارائه می دهد؟

در گذشته افرادی در کوچه و خیابان مشاهده می کردیم که تحت عنوان دوره گرد، لوازم و وسایل دست دوم را از مردم خریداری نموده و آن ها را به افرادی که نیاز داشتند، می فروختند. حال امروزه این کسب و کار سبکی امروزی و نوین به خود گرفته و در قالب سمساری فعالیت می کند.

سمساری در واقع به محلی گفته می شود که شما می توانید هر گونه لوازم و وسایل دست دوم را با قیمتی مقرون به صرفه خریداری کنید. فعالیت سمساری در شهر، نیازمند اخذ مجوز های مختلف از ارگان های دولتی متفاوت از جمله شهرداری می باشد.

سمساری ایده آل باید دارای ویژگی های منحصر به فردی باشد. به طور مثال باید تمامی مجوز های لازم را از ارگان ها مربوطه کسب کرده باشد تا فعالیت او در این حرفه کاملا قانونی باشد. همین طور باید شخص سمسار قیمت گذاری منصفانه ای را برای لوازم و وسایل دست دوم انجام دهد.

سمساری سیار

سمساری سیار چیست و چه خدماتی را اارائه می دهد؟

توجه داشته باشید که حاشیه سود حرفه سمساری از خرید و فروش لوازم و وسایل دست دوم می باشد. از این رو نباید انتظار داشته باشید که در زمان خرید کالای دست دوم از شما، قیمت گذاری باب میل شما باشد. اما سمسار هم نباید با پایین ترین قیمت اجناس دست دوم را از شما خریداری کند.

محل خرید و فروش کالای دست دوم، باید به گونه ای چیدمان شده باشد که مشتری بتواند به راحتی لوازم و وسایل مورد نیاز خود را تهیه کند. عدم داشتن بسته بندی کالا های دست دوم نباید مانع از مرتب بودن و منظم بودن لوازم و وسایل در سمساری شود.

چرا سمساری خرید و فروش لوازم و وسایل دست دوم را انجام می دهد؟

خرید و فروش لوازم و وسایل دست دوم و استفاده مجدد از آن ها، وجه های متفاوتی دارد. امروزه در سرتاسر جهان، خرید و فروش لوازم و وسایل دست دوم صورت می پذیرد و چزو مشاغل پر رونق به شمار می آید.

به طور کلی سایت ها و اپلیکیشن های مختلفی تحت عنوان سمساری در حال فعالیت هستند که تا به امروز توانسته اند نیاز های مختلف مشتریان خود را مرتفع کنند.

شما با خرید از سمساری و استفاده از خدمات سمساری سیار، علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها مانند خرید لوازم و وسایل مورد نیاز خود، رفت و آمد و…، با استفاده مجدد از لوازم و وسایل قابل استفاده، به حفظ محیط زیست نیز کمک کرده اید. چرا که برخی از آن ها غیر قابل بازیافت بوده و می توانند به عنوان زباله، به طبیعت و کره زمین آسیب های جدی وارد کنند.

آیا با سمساری سیار آشنا هستید؟

سمساری به طور کلی به محلی گفته می شود که لوازم و وسایل دست دوم در آن خرید و فروش می شوند. با توجه به این که سمسار ها اشخاصی متخصص در شناسایی کالای مرغوب و با کیفیت هستند، نمی توان صرفا این را در نظر گرفت که سمساری برای خرید کالا و اجناس دست دوم مناسب است.

چرا که بسیاری از سمساری ها، اجناس لوکس و آنتیک را در مغازه خود جای داده اند و به فروش می رسانند. لوازم نو آنتیک می تواند شامل سرویس نقره، عتیقه جات، انواع مختلف کلکسیون و… شود. در صورتی که تا به امروز تصور می کردید سمساری صرفا محلی برای خرید لوازم و وسایل دست دوم است، بهتر است دیدگاه خود را تغییر دهید!

خدمات سمساری سیار، شامل مراجعه کارشناس یا سمسار به محل و قیمت گذاری منصفانه و در صورت توافق خریدار و فروشنده، خرید آن می باشد. شما با استفاده از این خدمات نیازی به مراجعه حضوری به سمساری را نخواهید داشت!

سمساری سیار

آیا با خدمات سمساری سیار آشنا هستید؟

مزایای استفاده از خدمات سمساری سیار

اگر به تازگی انباری یا کمد های خود را مرتب کرده اید و مقداری لوازم و وسایل دست دوم قابل استفاده مجددی را پیدا کرده اید که دیگر خودتان استفاده ای از آن ها ندارید، به جای آن که آن ها در سطح زباله بی اندازید، با سمساری تماس بگیرید و از آن ها بخواهید تا در اولین فرصت کارشناسی را به خانه شما اعزام کنند.

حال شما می توانید با فروش لوازم و وسایل دست دوم خود، علاوه بر کسب درآمد، هزینه آن را صرف خرید لوازم و وسایلی جدید و تازه کنید.

با پشت سر گذاشتن پروسه گفته شده، شما از خدمات سمساری سیار استفاده نموده اید. در واقع بدون صرف هیچ گونه هزینه ای برای رفت و آمد به سمساری و تنها با یک تماس، توانستید لوازم و وسایل دست دوم خود را به فروش برسانید.

از دیگر مزایای استفاده از این خدمات می توانیم به حفظ ارزش و عدم آسیب رسیدن به لوازم و وسایل اشاره کنیم. تصور کنید که گلدانی عتیقه در خانه دارید و می خواهید آن را به فروش برسانید. حال این امکان وجود دارد در زمان حمل و نقل به سمساری، گلدان دچار شکستگی و یا لب پر شدن شود، همین مسئله می تواند از ارزش گلدان عتیقه شما بکاهد.

در صورتی که اگر از خدمات سمساری سیار استفاده کنید، بدون آن که آسیبی به گلدان وارد شود، کارشناس آن را در محل مورد نظر شما بررسی نموده و در صورت توافق نهایی، آن را از شما خریداری خواهد نمود. پس از فروش گلدان شما دیگر هیچ مسئولیتی در قبال آسیب دیدگی گلدان نخواهید داشت!

از اتلاف وقت جلوگیری می کند. با داشتن دغدغه های روزمره، قطعا گذراندن زمان برای مراجعه به سمساری برای فروش لوازم و وسایل دست دوم، امری منطقی نمی باشد. ترافیک های شهری باعث از بین رفتن زمان شده و ممکن است تا مدت ها شما زمان کافی برای مراجعه به سمساری را پیدا نکنید.

اما با یک تماس جهت استفاده از خدمات سمساری سیار، می توانید بدون هیچ گونه اتلاف وقت و زمان، از کارشناس لوازم دست دوم بخواهید تا در محل مورد نظر شما حاضر شده و کالای دست دوم رو کارشناسی و قیمت گذاری کند.

سمساری سیار چه خدماتی را ارائه می دهد؟

سمساری سیار علاوه بر این که مزایای مختلفی به همراه دارد، خدمات متفاوتی را نیز ارائه می دهد و صرفا به اعزام کارشناس به محل خلاصه نمی شود. در ادامه از خدمات این نوع سمساری نام خواهیم برد:

  • قیمت گذاری منصفانه اجناس بر اساس ارزش واقعی آن ها
  • مشاوره رایگان در محل شما
  • خرید انواع لوازم و وسایل دست دوم
  • کسب رضایت مندی مشتری
  • سابقه درخشان در حوزه فعالیت سمساری
  • دارای مجوز های رسمی
سمساری سیار

سمساری سیار چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت تماس کلیک کنید