قیمت سینی نقره اصل

عوامل موثر بر روی قیمت سینی نقره اصل

قیمت سینی نقره اصل

به طور کلی عواملی مختلفی بر روی قیمت سینی نقره اصل تاثیر می گذارند که سمساری زرتشت تصمیم دارد به صورت کامل یک به یک آن ها را برای شما در این مطلب شرح دهد.

نقره یکی از فلزات گران بها محسوب می شود که قیمت آن به طور معمول به صورت روزانه محاسبه می شود. به این معنی که تفاوتی ندارد شما سینی نقره را در چه تاریخی و با چه قیمتی خریداری نموده اید، بلکه در زمان فروش، قیمت آن بر اساس قیمت روز نقره محاسبه خواهد شد.

این یکی از نکات مهم در مورد قیمت سینی نقره اصل می باشد. در ادامه موارد بیش تری را برای شما شرح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

چه عواملی بر روی قیمت سینی نقره اصل تاثیر گذار هستند؟

همان طور که پیش تر گفته شد، عوامل مختلفی بر روی قیمت سینی نقره اصل تاثیر گذار می باشند که مهم ترین آن ها قیمت روز فلز نقره در بازار های جهانی و داخلی می باشد.

برای خریدار سینی نقره قدیمی تفاوتی ندارد که شما سینی نقره را در چه روزی و با چه قیمتی خریداری کرده اید، بلکه در زمان خرید آن از شما، باید قیمت روز نقره را بررسی نموده و سپس بر همان اساس سینی نقره اصل را از شما خریداری کند.

قیمت سینی نقره اصل

چه عواملی بر روی قیمت سینی نقره اصل تاثیر گذار هستند؟

یکی دیگر از مهم ترین عواملی که می تواند بر روی قیمت سینی نقره اصل تاثیر بگذارد، استفاده از سنگ های زینتی و قیمتی در ساخت سینی نقره می باشد. به طور مثال اگر سینی نقره چندین سنگ فیروزه و یا عقیق را در خود جای داده باشد، وزن آن ها نیز به قیمت روز محاسبه شده و هر تعدادی که از این سنگ ها بر روی سینی نقره کار شده باشند، هزینه آن ها به شما پرداخت خواهد شد.

عیار نقره از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت سینی نقره اصل است. عیار نقره عددی است که در قسمت پشت و یا لبه های سینی نقره درج می شود. هر چه عیار نقره استفاده شده در ساخت سینی بالا تر باشد، قیمت آن نیز متعاقبا بیش تر خواهد بود.

قدمت و تاریخچه سینی نقره اصل نیز از دیگر عواملی محسوب می شود که می تواند تاثیر چشم گیری بر روی قیمت سینی نقره اصل داشته باشد. به  طور مثال اگر سینی نقره شما جزو عتیقه جات به شمار آید و به صورت نسل به نسل به دست شما رسیده باشد، کارشناس قیمت بیش تری را برای آن تعیین می کند.

نکاتی در مورد فروش سینی نقره اصل

حال که با عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت سینی نقره اصل به خوبی آشنا شدید، وقت آن رسیده است تا نکاتی را در مورد فروش آن بدانید. قطعا رعایت این نکات به شما کمک خواهد کرد تا در زمان فروش و تماس با خریدار سینی نقره، قیمت بیش تری را برای آن تعیین کنید.

سینی نقره را به خوبی تمیز کنید.

همان طور که می دانید سطح و لایه رویی نقره، با هوا اکسید شده و ظاهر سینی و ظروف نقره را تیره و کدر می کند. اگر می خواهید کارشناس قیمت مناسب و مطلوبی را برای سینی نقره اصل شما تعیین کند، حتما آن را به خوبی تمیز کنید. برای این کار می توانید از پولیش مخصوص نقره جات استفاده نمایید.

البته کدر بودن ظاهر نقره برای بسیاری از افراد خوشایند بوده و خبر از اصل بودن و قدیمی بودن اجناس از جنس نقره می دهد. اما لازم است به عنوان فروشنده بدانید که باید ظاهر سینی نقره اصل از هر گونه کثیفی به خوبی تمیز شود. در غیر این صورت وجود هر گونه لک، می تواند همانند زدگی و خوردگی خود را نشان دهد و قیمت سینی نقره اصل را تحت تاثیر قرار دهد.

سنگ های قیمت را بررسی کنید.

در صورتی که در ساخت سینی نقره شما از سنگ های قیمتی و زینتی مانند عقیق و یا فیروزه استفاده شده است، بهتر است پیش از این که برای تعیین قیمت سینی نقره اصل با خریدار و یا کارشناس تماس بگیرید، حتما تعداد سنگ ها را بررسی کنید.

به طور معمول داخل شناسنامه، فاکتور و یا کاغذ خرید، تعداد سنگ ها و همین طور وزن آن ها قید شده است. شما با کمک آن می توانید تعداد سنگ ها را بررسی نمایید. در صورتی که سنگی در جای خود قرار نداشت، آن را نزدیک نقره کار ببرید و سنگ هایی که افتاده اند را در جای خود مجدد قرار دهید.

قیمت سینی نقره اصل

نکاتی در مورد فروش و نحوه تعیین قیمت سینی نقره اصل

شناسنامه و کاغذ خرید را آماده کنید.

لازم است بدانید که در زمان خرید سینی نقره، بدون شک شناسنامه و یا کاغذ خریدی را دریافت کرده اید که داخل آن وزن سینی نقره، عیار نقره، تعداد و وزن سنگ های قیمتی و زینتی و… درج شده است. با کمک این کاغذ خرید، قطعا قیمت سینی نقره اصل منصفانه تر و مطلوب تر تعیین خواهد شد. هم چنین به خریدار کمک خواهید کرد تا بیش تر با سال ساخت و جزییات سینی نقره آشنا شود.

با قیمت روز نقره آشنا شوید.

اگر به خریدار سینی نقره اصل اعتماد ندارید، حتما خودتان به شخصه قیمت روز نقره را بررسی کنید. همان طور که پیش تر گفته شد، نقره در زمره فلزات گران بها قرار می گیرد و همانند طلا قیمت آن هر روز دستخوش تغییراتی می شود که این تغییرات به بازار های جهانی و داخلی بستگی دارد. از این رو به عنوان فروشنده سینی نقره اصل وظیفه دارید تا به خوبی قیمت روز نقره را بدانید تا خریدار باعث وارد شدن ضرر و زیان مالی به شما نشود.

معرفی خریدار سینی نقره اصل

برای این که بتوانید قیمت سینی نقره را منصفانه تعیین کنید، به شما توصیه می کنیم که به سراغ خریداری عادل و کاملا آشنا با محصولات از جنس نقره بروید. سمساری زرتشت یکی از مراکزی است که در سطح شهر تهران به عنوان خریدار سینی نقره اصل و سایر محصولات از جنس نقره فعالیت دارد.

این سمساری با داشتن کارشناسان کار بلد و ماهر در زمینه قیمت گذاری محصولات از جنس نقره، می تواند منصفانه ترین قیمت سینی نقره اصل را برای شما تعیین کند و در لحظه هزینه آن را به صورت نقد و یا کارت به کارت به شما پرداخت خواهد کرد.

قیمت سینی نقره اصل

راهنمای تعیین قیمت سینی نقره اصل

به طور کلی عواملی مختلفی برای تعیین قیمت سینی از جنس نقره اصل وجود دارند که باید یک به یک آن ها به صورت تخصصی توسط کارشناس بررسی شوند. اگر تصمیم دارید که در فروش سینی نقره اصل متضرر نشوید و هم چنین هزینه فروش آن را در لحظه دریافت کنید، به شما پیشنهاد می دهیم که حتما سری به سمساری زرتشت بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت تماس کلیک کنید