نحوه فروش کتاب خطی قدیمی

 

فروش کتاب خطی قدیمی مانند فروش سایر لوازم دست دوم چندان مرسوم نیست. البته این نوع کتاب‌ها از ارزش بسیار بالایی برخوردارند و خریداران آن اغلب آدم‌های عادی و عوام نیستند. این کتاب‌ها مشتری‌های خاص خود را دارند.

در گذشته وقایع و اتفاقات تاریخی و … را به‌صورت دستی ثبت می‌کردند. البته این کتاب‌ها می‌تواند موضوعات دیگری نظیر، داستان، رمان و … نیز داشته باشد.

نحوه فروش کتاب خطی قدیمی

در هر صورت کتاب‌های خطی، به‌ویژه کتاب‌های خطی با موضوعات تاریخی از ارزش بسیار بالایی برخوردارند. چراکه این کتاب‌ها در حقیقت مستندات تاریخی مربوط به گذشته‌های دور هستند.

این کتاب‌ها برای عده بسیاری از ارزش بالایی برخوردارند. این افراد می‌توانند شامل تاریخ نویسان، اساتید دانشگاه و حتی دانشجویان باشند.

تعداد محدودی از افراد نیز این کتاب‌های خطی قدیمی را به‌عنوان میراثی از گذشتگان حفظ کرده‌اند. بدون اینکه حتی استفاده‌ای از آن بکنند. درحالی که با فروش آن‌ها به افراد اهل علم می‌توانند، کمک خوبی به آن‌ها کنند. همچنین از هزینه‌ای که برای خرید آن‌ها پرداخت می‌شود، بهره‌مند شوند.

اغلب برقراری ارتباط بین خریداران و فروشندگان کتاب خطی اندکی دشوار است. از همین رو برخی سمساری‌ها مانند سمساری زرتشت مانند یک واسطه عمل می‌کنند.

سمساری زرتشت یکی از سمساری‌های معتبر تهران است که بطور اختصاصی در زمینه خرید و فروش عتیقه ، خرید و فروش لوازم قدیمی ، همچون خرید و فروش رادیو لامپی ، خرید و فروش صفحه گرام قدیمی و … فعالیت می‌کند.

 

خرید و فروش کتاب خطی قدیمی در تهران

 

اگر از این کتاب‌ها نگهداری می‌کنید، می‌توانید کار خرید و فروش کتاب خطی قدیمی در تهران را به سمساری زرتشت واگذار کنید. این سمساری مدت‌ها است که در کار خرید و فروش لوازم با ارزش قدیمی، همچون خرید و فروش روزنامه و مجلات قدیمی ، رادیو لامپی، صفحه گرام قدیمی و … است.

تمام کارشناسان این مرکز در تشخیص و قیمت‌گذاری این کالا‌ها استاد هستند. این کار توسط کارشناسان سمساری زرتشت با دقت تمام و با تکیه‌بر تجربه انجام می‌شود. از همین رو کارشناسان این مرکز با قیمت‌گذاری دقیق، هزینه‌ای معادل با قیمت واقعی آن را برای خرید پرداخت می‌کنند.

 

نحوه قیمت‌گذاری کتاب خطی قدیمی

 

برای قیمت‌گذاری کتاب خطی قدیمی عوامل مختلفی باید در نظر گرفته شود. میزان سلامت کتاب خطی قدیمی، قدمت آن، خط نویسنده، حاشیه سازی برای کتاب، موضوع آن، کامل بودن یا ناقص بودن کتاب خطی و … همگی از عواملی هستند که در قیمت تأثیر دارند.

کارشناسان سمساری زرتشت بر اساس سابقه و تجربه‌ای که در این کار دارند، تمام عوامل را در نظر گرفته و بالاترین قیمت را برای خرید آن پیشنهاد می‌دهند. در حقیقت این کارشناسان ارزش واقعی این کتاب‌ها را می‌دانند و آن را وسیله‌ای بیهوده نمی‌دانند.

 

خریدار کتاب خطی قدیمی به بالاترین قیمت

 

اغلب افراد مایلند که فروش کتاب خطی قدیمی را به بالاترین قیمت انجام دهند. اغلب خریداران نیز با ایرادگیری متعدد، سعی در کم کردن ارزش واقعی این کالاها دارند.

اما کارشناسان سمساری زرتشت خریدار کتاب خطی قدیمی به بالاترین قیمت هستند. مشتریان این سمساری اغلب افراد اهل فن و بسیار باسوادی هستند که ارزش و بهای واقعی این کتاب‌ها را  می‌دانند.

 از همین رو سمساری زرتشت می‌تواند این کتاب‌ها را با ارزش واقعی به خریداران و خوانندگان واقعی آن‌ها بفروشد. این عوامل سبب می‌شوند تا سمساری زرتشت بتواند برای خرید این کتاب‌ها بهایی معادل با ارزش واقعی آن‌ها بپردازد. برای فروش این کتاب‌ها با ارزش واقعی و به بالاترین قیمت ممکن،  کافیست با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

 

خریدار کتاب خطی قدیمی در محل

 

یکی از دلایل دیگری که بسیاری از افراد را از فروش کتاب خطی قدیمی و گذاشتن آن‎‌ها در اختیار سایر دوستداران آن منع می‌کند، نداشتن زمان کافی برای مراجعه حضوری برای فروش آن‌ها است.

از آنجایی که کارشناسان سمساری زرتشت ارزش این کتاب‌ها را به‌خوبی می‌دانند. خریدار کتاب خطی قدیمی را به محل می‌فرستند. یعنی فروشندگان این کتاب‌ها می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به سمساری، کتاب خطی مورد نظر خود را به بالاترین قیمت بفروشند.

این سمساری همواره ارزش لوازم قدیمی دست دوم به ویژه لوازم عتیقه، ظروف آنتیک و … را به خوبی می‌داند و علاوه‌بر اینکه هزینه خوبی را برای خرید آنان، می‌پردازد، سعی دارد تا فروش آن‌ها را نیز ساده‌تر کند.

البته بخش عمده‌ای از دلایل ارائه خدمات خرید و فروش لوازم دست دوم در محل به دلیل ارائه خدمات بهتر به مشتریان و جلب رضایت آنان است.

 

فروش کتاب خطی حافظ 

 

فروش کتاب خطی قدیمی تنها مختص کتاب‌های تاریخی نیست. برخی کتاب‌های خطی قدیمی با وجود اینکه نسخه‌های متعددی از آن‌ها منتشر شده است؛ همچنان از ارزش بسیار بالایی برخوردار هستند.

یکی از این کتاب‌ها، کتاب خطی حافظ قدیمی است. کتاب حافظ یکی از با ارزش‌ترین کتاب‌ها است. نسخه خطی این کتاب نیز به مراتب از ارزش بسیار بالاتری برخوردار است.

بسیاری از افراد به خرید و استفاده از نسخه‌های خطی و قدیمی حافظ علاقه نشان می‌دهند و خریداران آن به مراتب بسیار بیشتر از خریداران سایر کتاب‌های خطی هستند.

شما می‌توانید برای فروش کتاب حافظ خطی نیز از خدمات سمساری زرتشت استفاده نمایید. قیمت گذاری حافظ قدیمی نیز بر اساس قدمت، هنر به کار رفته در کتاب، میزان سالم یا ناقص بودن آن و … انجام می‌شود.

 

خرید و فروش آنلاین کتاب خطی

 

خرید و فروش آنلاین نوعی از داد و ستد است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. علت آن نیز کمبود وقت و نبودن زمان کافی برای انجام این کارها است.

حتی خرید و فروش لوازم دست دوم نیز به‌صورت اینترنتی رواج پیدا کرده است. از همین رو بسیاری از سمساری‌ها به سمساری آنلاین تبدیل شده‌اند.

سمساری زرتشت یکی از همین سمساری‌های آنلاین است که می‌توان برای خرید و فروش کتاب خطی قدیمی از خدمات آن استفاده کرد.

دسترسی به خدمات این سمساری با استفاده از اینترنت بسیار آسان شده است. به‌صورتی که به‌راحتی می‌توان از خدمات آن، تنها با یک تماس تلفنی استفاده کرد.

با تماس با شماره تلفن‌های این مجموعه کارشناسان آن در کوتاه‌ترین زمان برای خرید کتاب‌ها و سایر لوازم شما به محل مراجعه خواهند کرد.

 

نتیجه گیری:

 

برخی سمساری‌های خاص نظیر سمساری زرتشت می‌توانند برای خرید و فروش کتاب خطی قدیمی ، مانند یک واسطه عمل کنند. از خدمات سمساری زرتشت می‌توان به استفاده از کارشناسان باتجربه و مجرب برای قیمت گذاری و مراجعه حضوری به محل برای تعیین ارزش کالا اشاره کرد.

این عوامل سبب می‌شوند تا عده بسیاری مایل به خرید و فروش کالاهای قدیمی خود به سمساری زرتشت باشند. به همین علت سمساری زرتشت طی چند سال فعالیت خود توانسته است مشتریان بسیاری را به مشتری دائمی تبدیل کند.

 

 

 

2 Comments

 1. فاطمه گفت:

  سلام وقت بخیر
  جهت مشاوره چطور ارتباط برقرار کنیم ؟

  • hwm92 گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر

   جهت ارتباط می توانید با شمارهای زیر تماس بگیرید
   تلفن فروشگاه:
   021-22405795
   021-88950405
   تلفن همراه
   0912-1013304
   0912-2481354

   و یا بر روی دکمه واتساپ سمت راست صفحه کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *