خریدار ظروف مسی قدیمی

مشخصات خریدار ظروف مسی قدیمی

خریدار ظروف مسی قدیمی

خریدار ظروف مسی قدیمی، شخصی است که باید با قیمت گذاری اصولی، از متضرر شدن شما جلوگیری کند. آشنایی با وظایف و مشخصات خریدار ظروف مسی قدیمی، خریدار نقره ، خریدار ظروف منزل، جزو مواردی است که سمساری زرتشت تصمیم دارد به صورت تخصصی در این مطلب به آن بپردازد.

شما در این مطلب با انواع ظروف مسی قدیمی آشنا خواهید شد تا بتوانید بر همان اساس، آن ها را به فروش برسانید و یا با خریدار ظروف مسی قدیمی تماس بگیرید. با ما همراه باشید.

دسته بندی ظروف مسی قدیمی و مستعمل خانگی

همان طور که می دانید، مدل های مختلفی از ظروف مسی وجود دارد که در دسته بندی های مختلف از جمله قدیمی و مستعمل خانگی تقسیم بندی می شوند. شما به عنوان فروشنده وظیفه دارید پیش از این که با خریدار ظروف مسی قدیمی تماس بگیرید، حتما ظروفی که دارید را دسته بندی کنید تا قیمت گذاری آن ها به درستی انجام شود.

خریدار ظروف مسی قدیمی

معرفی خریدار ظروف مسی قدیمی

در این بخش از مطلب دسته بندی ظروف مسی را برای شما شرح داده ایم:

ظروف مسی قدیمی آنتیک

 • ظروف مسی قدیمی آنتیک به ظروفی گفته می شود که دارای نقش و نگار و حکاکی های مختلف و یا همین طور نوشته باشند.
 • این ظروف باید دارای تاریخ درج شده مشخصی باشند.
 • ساخت این نوع از ظروف باید به گونه ای انجام شده باشد که بتوان با مشاهده ظرافت ساخت آن، به عنوان یک عتیقه و یا یک ظرف آنتیک، از آن استفاده نمود.

ظروف مسی قدیمی و مستعمل خانگی

ظروف مسی قدیمی و مستعمل خانگی به ظروفی گفته می شود که در گذشته در منزل مورد استفاده قرار می گرفتند:

 • دیگ و دیگچه مسی
 • تشت مسی
 • سینی مسی
 • مجمع مسی
 • فرا شی مسی
 • آفتابه مسی
 • بادیه مسی
 • کماجدان مسی
 • تیان مسی
 • تیانچه مسی
 • کفگیر و ملاقه مسی

توجه داشته باشید که این نوع از ظروف هر چند که حداقل 50 سال و حداکثر 100 تا 150 سال از عمر آن ها می گذرد و جزو محصولات دست ساز محسوب می شوند، اما به طور معمول جزو ظروف آنتیک به شمار نمی آیند و صرفا برای ذوب و بازیابی مورد استفاده قرار می گیرند.

بررسی قیمت فروش ظروف مسی قدیمی و مستعمل خانگی

شما به عنوان یک فروشنده، می توانید پیش از این که با خریدار ظروف مسی قدیمی تماس بگیرید، قیمت آن ها را بررسی نمایید. در این بخش از مطلب نکاتی را در مورد تفاوت قیمت ظروف مسی قدیمی و مستعمل خانگی برای شما شرح داده ایم:

 • قیمت ظروف مسی قدیمی آنتیک

قیمت گذاری این نوع از ظرف ها به طور کلی باید توسط کارشناس متخصص و شخصی که در آنتیک فروشی فعالیت دارد، انجام شود. به شما توصیه می کنیم که حتما به مرکز و یا سمساری مراجعه کنید که کارشناسان آن ارزش واقعی ظرف های آنتیک شما را به درستی بررسی نمایند و قیمتی مطلوب و متناسب و بر اساس ارزش آن به شما ارائه دهند.

خریدار ظروف مسی قدیمی

نحوه قیمت گذاری خریدار ظروف مسی قدیمی

 • قیمت ظروف مسی مستعمل خانگی

فلز مس مانند سایر فلزات تابع قیمت جهانی مس می باشد. از این رو در زمان فروش ظروف مسی مستعمل خانگی، باید نوسانات روز را در نظر بگیرید. هم چنین عرضه و تقاضای مواد اولیه در بازار، می تواند بر روی قیمت ظرف های مسی مستعمل خانگی تاثیر بگذارد.

خریدار ظروف مسی قدیمی به چه کسی گفته می شود؟

در این بخش از مطلب، تصمیم داریم شما را با مشخصات و ویژگی های خریدار ظروف مسی قدیمی آشنا کنیم. شما با اتکا به مطالب این بخش می توانید به راحتی با خریدار واقعی تماس بگیرید.

خریدار ظروف مسی قدیمی، همان طور که پیش تر گفته شد، وظیفه دارد تا به صورت اصولی و کاملا عادلانه، ظرف های از جنس مس شما را بررسی نموده و سپس آن ها را قیمت گذاری کند. برای این که از ضرر و زیان مالی خود جلوگیری کنید می توانید پیش از مراجعه خریدار، قیمت روز فلز مس را محاسبه نمایید.

کارشناسی که به محل به عنوان خریدار حاضر می شود، باید به درستی تمامی ظروف مسی را بررسی نماید. شما نیز می توانید به او کمک کنید و با مهیا کردن فضایی، اجازه دهید تا خریدار به راحتی و با آرامش خاطر، ظروف مسی شما را کارشناسی کند. همین طور به شما توصیه می کنیم که اگر شناسنامه و یا گواهی ای برای اصل بودن و قدمت ظروف مسی قدیمی خود دارید، آن ها را به خریدار ارائه دهید. این مسئله می تواند در قیمت گذاری ظروف مسی، تاثیر چشم گیری داشته باشد.

نکته دیگری که باید در مورد خریدار ظروف مسی قدیمی بدانید، پرداخت وجه توافق شده با شما در لحظه می باشد. خریدار موظف است پیش از این که ظرف های مسی قدیمی را از منزل خارج کند، هزینه آن را به صورت نقد و یا کارت به کارت به شما پرداخت نماید.

نکاتی در مورد فروش ظروف مسی قدیمی

همان طور که خریدار ظروف مسی، وظایفی را به عنوان خریدار بر عهده دارد، شما نیز به عنوان فروشنده وظایفی را دارید که با انجام آن ها می توانیم به قیمت گذاری منصفانه آن ها کمک کنید. در ادامه این وظایف را شرح می دهیم.

در ابتدا حتما ظروف مسی را به خوبی تمیز کنید. این امکان وجود دارد که سال ها ظروف مسی قدیمی را در انباری بسته بندی کرده باشید و از آن ها استفاده ای  نکرده اید، از این رو باید گرد و خاک های روی ظروف را به خوبی تمیز کنید تا جلوه بهتری را از خود به نمایش بگذارند.

اگر تعداد ظروف مسی قدیمی شما زیاد می باشد، حتما آن ها را در قسمتی از خانه جمع آوری کنید. این کار می تواند باعث شود تا خریدار به درستی بداند چه ظرف هایی را کارشناسی کند. از این رو امکان قیمت گذاری عادلانه ای را خواهد داشت.

حتما اگر ظروف مسی قدیمی شما دارای شناسنامه هستند، آن را آماده کنید تا بتوانید اصالت کالای خود را به خریدار ظروف مسی قدیمی ثابت کنید. این مسئله همان طور که پیش تر اشاره کردیم، می تواند نقش مهم و به سزایی در تعیین قیمت ظروف مسی قدیمی داشته باشد.

خریدار ظروف مسی قدیمی

نکاتی در مورد تماس با خریدار ظروف مسی قدیمی

بهتر است برای جلوگیری از متحمل شدن ضرر و زیان مالی، حتما قیمت روز فلز مس را استعلام نمایید. برای این کار می توانید از اینترنت کمک بگیرید و یا به مراکزی مراجعه کنید که خرید و فروش فلز مس را انجام می دهند.

با کدام خریدار ظروف مسی قدیمی تماس بگیریم؟

اگر به دنبال خریدار واقعی ظروف مسی قدیمی خود هستید، می توانید به سمساری زرتشت مراجعه کنید. توجه داشته باشید که کارشناسان این سمساری، به درستی ظرف های مسی شما را کارشناسی می کنند و قیمتی عادلانه را برای آن ها تعیین می نمایند.

البته نا گفته نماند که شما می توانید با استفاده از خدماتی مانند خدمات سمساری آنلاین، بدون مراجعه حضوری به سمساری زرتشت، از این مرکز بخواهید تا کارشناسی را به منزل شما اعزام نماید و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای، به راحتی اقدام به فروش ظرف های مسی قدیمی خود کنید.

کارشناسان سمساری زرتشت، پس از این که قیمت نهایی را به شما اعلام کردند و توافقات نهایی بین شما و آن ها صورت گرفت، هزینه را در لحظه به شما پرداخت خواهند کرد و از متضرر شما جلوگیری خواهند کرد.

2 Comments

 1. مقدم گفت:

  سلام
  برای استعلام ظروف قدیمی و فرش دستباف چطور اقدام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *