سمساری گیشا

سمساری گیشا

سمساری گیشا یک سمساری مطمئن برای خرید و فروش لوازم دست دوم در تهران است. با توجه به شرایط اقتصادی اخیر جامعه بسیاری از افراد به خرید لوازم دست دوم برای امرار معاش روی آورده‌اند. در سمساری‌ها اکثر لوازم خانه و آشپزخانه پیدا می‌شود که قابل استفاده بوده و یا حتی یک بار هم مورد استفاده قرار نگرفته است.

امانت سرای گیشا

در صورت تمایل به خرید لوازم دست دوم بهتر است پیش از اقدام به خرید در رابطه با سمساری‌ها به خوبی تحقیق نمایید، پیش از خرید یا فروش درباره نکاتی که باید رعایت کنید نیز تحقیق کنید و سمساری خوبی را پیدا کنید در ادمه توضیحات بیشتری در رابطه با مسائل ذکر شده خواهیم گفت.  

نکاتی که هنگام خرید لوازم دست دوم باید رعایت شوند.

فرقی نمی‌کند از سمساری گیشا  خرید می‌کنید یا هر سمساری دیگری، در زمان خرید لوازم دست دوم لازم است نکاتی را رعایت کنید تا بعد از خرید یا فروش پشیمان نشوید.

  1. در رابطه با سمساری‌ها تحقیق کنید.شما نمی‌توانید این انتظار را از اکثر سمساری‌ها داشته باشید که پیش از معامله همه چیز را در رابطه با کالای قدیمی به شما توضیح دهد. چون هرگز یک سمساری نامعتبر مشتاق ارزیابی رایگان محصول برای مشتری نیست. همچنین اگر شما بدون اطلاعات به مغازه سمساری ناآشنایی در یک محله دیگر بروید و هیچ گونه اطلاعاتی درباره کالای مورد نظر خود نداشته باشید و ندانید که ارزش آن چقدر است یقیناً فریب خواهید خورد و مقدار زیادی پول را از دست خواهید داد برای تعیین ارزش کالای مورد نظر خود پیش از رفتن به سمساری، اطلاعات لازم را به دست بیاورید. دقت بالایی برای ارزیابی کالای مورد نظر خود به خرج دهید زیرا ممکن است متوجه چیزی شوید و تأثیر عمده‌ای بر میزان ارزش آن بگذارد. اما اگر سمساری گیشا را برای خرید و فروش محصول یا محصولات انتخاب کرده‌اید نیازی به نگرانی نیست و می‌توانید با خیالی آسوده به معامله‌ کالای مورد نظر خود بپردازید.
  2. پس از فروش دیگر به کالا فکر نکنید. بهتر است قبل از اینکه تصمیم به فروش کالایی بگیرد مخصوصاً اگر آن کالا برای شما ارزش معنوی دارد یا یادگاری است به خوبی در رابطه با فروش آن فکر کنید و بعد تصمیم بگیرید. برخی از سمسار‌ها این اخلاق کاری را دارند که جنسی را که خریده‌اند دیگر پس نمی‌‌دهند یا فکر سوءاستفاده از شما به سرشان بزند و به قیمتی که از شما خریده‌اند به شما بازنگردانند. این امری طبیعی است زیرا آن محصول دیگر از آن آن سمساری بوده و حق فروش کالای خود را با هر قیمتی که بخواهد دارد و ممکن است آن را چند برابر قیمتی که از شما خریده اند دوباره به شما بفروشند. اما در سمساری زرتشت امکان پس گرفتن محصول پس از فروش آن به سمساری گیشا تا چند روز وجود دارد و این یکی از تفاوت‌های سمساری معتبر و نامعتبر است.
  3. قیمت کالای خود را ارزیابی کنید. پیش از ورود به یک سمساری در رابطه با قیمت کالای خود به صورت نو تحقیق نمایید و سپس 25 تا 50 درصد از قیمت اصلی آن کسر کنید. در این صورت شما با آگاهی نسبت به قیمت کالای خود به سمساری می‌روید و سمسار نمی‌تواند با دوز و کلک یا عبارتی عامیانه‌تر (تو سر مال زدن) قیمت را کم کند. و این یک فاکتور بسیار مهم در رابطه با فروش لوازم دست دوم است که باید نسبت به آن دقت بیشتری به خرج داد. لازم به ذکر است در سمساری گیشا روند قیمت گذاری به شیوه دیگری انجام می‌شود در واقع کارشناسانی چیره دست برای اعلام قیمت محصول در سمساری حاضر می‌شوند که بی طرف هستند و به نفع هیچ یک از دو طرف معامله قیمت نمی‌دهند و تنها نظر خود را بیان می‌کنند.
  4. قیمت کالای خود را دست کم نگیرید و قیمت پایینی پیشنهاد ندهید. ممکن است بعد از حضور شما در یک سمساری و عنوان تصمیم فروش محصول مورد نظر سمسار پیش دستی کند و زودتر از شما قیمت گذاری کند. بهتر است پس از ورود و شروع صحبت از قیمت شروع کنید و قیمت کمی را در نظر نگیرید حداقل 30 درصد بیشتر از قیمت که برای فروش در نظر گرفته‌اید پیشنهاد کنید و در کنار آن ساکت نمانید و از مزایای کالای مورد معامله تعریف نمایید. دلیلی این کار این است که هیچ فردی دوست ندارد که پول زیادی در برابر خرید یک جنس بپردازد و هرچه کمتر هزینه کند بیشتر سود می‌کند. از این رو پس از اعلام قیمت پیشنهادی از جانب شما صاحب سمساری شروع به کسر قیمت آن محصول می‌کند. اما همانطور که گفته شد در سمساری گیشا روند قیمت‌ گذاری تحت نظر کارشناسان است.

سمساری آنلاین گیشا

سمساری گیشا

سمساری گیشا در پی سال‌ها تلاش جهت جذب مشتری اکنون توانسته‌ است مشتریان ثابتی را جذب نماید از این رو برای حفظ آنان و افزایش رضایت و رفاه مشتریان خود به راه‌اندازی سمساری آنلاین اقدام نموده است. سمساری گیشا از معدود سمساری‌هایی است که از این روش خرید و فروش استفاده می‌کند. سمساری گیشا همانطور که رضایت مشتریان را از روش خرید حضوری به دست آورده است. این روش‌ هم مورد استقبال بسیاری از همشریان قرار گرفته است.

با استفاده از این خدمت می‌توانید به راحتی و به صورت مطمئن به خرید و فروش لوازم به صورت آنلاین بپردازید. کافی است سمساری زرتشت را در گوگل سرچ کنید. سمساری گیشا جزو با سابقه‌ترین سمساری‌ها در زمینه خرید و فروش آنلاین لوازم دست دوم است.

نتیجه گیری

سمساری زرتشت از با سابقه‌ترین سمساری‌های موجود در شهر تهران است که کالاهای دست دوم را با نازل‌ترین قیمت و بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می‌کند و نیز خریدار نقره ، ظروف و لوازم دست دوم شما هم هست. علاوه بر سال‌ها سابقه تضمین کالای فروخته شده نیز یکی از دلایلی است که باعث رضایت اکثر مشتریان این مجموعه شده است.

سمساری آنلاین گیشا سراسر تهران را تحت پوشش قرار می‌دهد و در تمام مناطق تهران از جمله گیشا معامله آنلاین انجام می‌دهد که این نوع از خرید و فروش نیز مورد رضایت مشتریان بوده است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *